Still Going Strong Cricket Club

Wedstrijdprogramma seizoen 2007


                                          aanvang    tegenstander(s)                                                      locatie      aanvoerder

APRIL

0    zondag             29         13.00          Hengelo                                                                  Hengelo      Raimond v.d.Berg v.S.

                                                            (sterke tegenstander)


MEI

0    donderdag          3         13.00          SGS captains    tegen                                              Sparta         Maarten Ingelse

0                                                          SGS nieuwe leden  (vanaf  2005)                                                  Jan Willem Heshusius

0    zaterdag             5         13.00          K.Z.K.C. (sterke tegenstander)                                  Den Haag    Carel Hubert

0    woensdag           9         13.00          SGS  A         tegen                                                  ACC            Eric de Haard

0                                                          SGS  B                                                                                      Eirk Coster

0    vrijdag             11         13.00          SGS  Bouncers         tegen                                    Sparta         Eric de Haard

     Afgelast wegens regen                   SGS  Shooters                                                                          Gerard de Leede

      dinsdag           15         12.00          Senioren-Onderlinge op Hengelo (aanmelden bij Gerard van Vuuren)
                                                           
Hengelo kreeg onaangekondigd een schoolsporttoernooi op haar veld
                                                            en kon niet uitwijken naar PW en Kon.UD. Helaas afgelast.

0    zaterdag           19         13.00         Mechelen (sterke tegenstander)                             VVV (Amstelveen)   Jan Willem Heshusius

                                                            Oefenwedstrijd deelnemers drie landen toernooi.

                                                            Afgezegd door Mechelen, ook bij SGS waren afzeggingen !

      dinsdag           22         12.00          Senioren-Onderlinge op VRA (aanmelden bij Gerard van Vuuren)

0    woensdag         23         13.00          P.W.                                                                       Enschede          Arthur van Lunszen

                                                           Afgelast: PW kan geen elftal op de been brengen

0    zaterdag           26         13.00         Veterans CC Bonn (zwakke tegenstander)             Bonn, Duitsland   Cees van Lennep
                                                           Afgelast: SGS heeft onvoldoende belangstelling en krijgt geen team bij elkaar

      dinsdag            29         12.00          Senioren-Onderlinge op Hermes DVS  (aanmelden bij Gerard van Vuuren)

0    woensdag         30         13.00          SGS Left Handers  tegen                                          Hermes DVS     Eric de Haard

0                                                          SGS Right Handers                                                                          Dirk Coster

0    donderdag         31         13.00          V.M.H.C. MOP                                                        MOP,  Vught      Maarten Ingelse


JUNI

0    vrijdag                1         13.00          Zamigoís                                                                 veld ?                 Jaap Vogelaar

0    zaterdag             2         13.00          Baarn CC                                                                Baarn                Carel Hubert

      dinsdag             5         12.00          Senioren-Onderlinge  op Rood & Wit (aanmelden bij Gerard van Vuuren)

0    vrijdag                8         13.00          Dosti  CC                                                                Amsterdam         Amin Kasam

                                                            (sterke tegenstander)

0    zaterdag             9         13.00          Kon. U.D.  (zwakke tegenstander)                            Deventer             Roelof Kruijshoop

                                                            Afgelast: Kon.UD kan geen elftal op de been brengen

      dinsdag           12         12.00          Senioren-Onderlinge op Nieuwegein (aanmelden bij Gerard van Vuuren)

0    woensdag         13         13.00          Hilversum C.C. (om Kummer-bokaal)                         Hilversum              Raimond vd Berg v.S.

                                                            (Sterke tegenstander) Afgelast: Hilversum kan geen elftal op de been krijgen

0    woensdag         13         13.00          Nederlands Dames XI  (Exsters)                                Hilversum             Roelof Kruijshoop

                                                            (om Peeter Beecheno trofee)

0    donderdag         14         13.00          Presidentís XI                                                          ACC                    Maarten Ingelse

0    vrijdag               15         13.00          V.O.C.                                                                    Rotterdam            Satar  Alladin

0    zaterdag           16         13.00          Asvion                                                                     Schiedam            George Moon

      dinsdag           19         12.00          Senioren-Onderlinge op Hermes DVS (was Kon.UD)  (aanmelden bij Gerard van Vuuren)

0    donderdag         21         13.00          Quick 1888                                                              Nijmegen              Maarten Ingelse   

0    vrijdag               22         13.00          Voorburg CC                                                            Voorburg               Jaap Vogelaar

0    zaterdag           23         12.00          Snorrentoernooi  (sterke tegenstanders)                     Rotterdam              Amin Kasam

                                                            12.30 u opening, 12.45 u lunch, 14 u aanvang  wedstrijd, 18.30 u prijsuitreiking/buffet

      dinsdag           26         12.00          Senioren-Onderlinge op Bloemendaal  (aanmelden bij Gerard van Vuuren)

0    woensdag         27         13,00          Hippopotamus-CRIC                                                 ACC, Amstelveen   Joep Hesseling

0    donderdag         28         13.00          Dr.W.G. Grace XI                                                     Sparta                   Arthur van Lunszen

0    zaterdag           30         13.00          SGS Gelderland   tegen                                            Kon U.D.               Cees van Lennep

                                                            SGS Overijssel                                                                                     Pieter v.d. Hammen

0    donderdag          5         13.00          Olympia   (sterke tegenstander)                           Gouda          Jan Willem Heshusius

                                                            Afgelast: Olympia kan niet beschikken over haar veld omdat de gemeente het
                                                            heeft verhuurd zonder overleg aan een school voor een sportdag

JULI

      dinsdag           3         12.00          Senioren-Onderlinge op Sparta (aanmelden bij Gerard van Vuuren)

0    vrijdag               6         13.00          Bank of England                                                       Hercules                  Satar Alladin

0    zaterdag            7         13.00          Qui Vive                                                                  Hoofddorp                George Moon

      dinsdag           10         12.00          Senioren-Onderlinge op De Kikkers (aanmelden bij Gerard van Vuuren)

0    woensdag         11         13.00          Nederlands dames XI  U21                                    Hermes DVS           Tjebbe Westendorp

                                                            (zwakke tegenstander)

0    maandag          16         12.00          Forty Club Denemarken (oefenwedstrijd)                    veld ?                       Gerard de Leede

                                                            (sterke tegenstander)

0    maandag          16         12.00          Forty Club Engeland (oefenwedstrijd)                         veld ?                       Theo Straten

                                                            (sterke tegenstander)


      17, 18 en 19 juli: Drie landen toernooi in Nederland op ACC, SGS is gastheer


      dinsdag           17         12.00          Senioren-Onderlinge op Hilversum (aanmelden bij Gerard van Vuuren)

0    vrijdag               20         13.00          VSOP                                                                     Vooorburg CC ?       Tjebbe Westendorp

                                                            (zwakke tegenstander)

      dinsdag           24         12.00          Senioren-Onderlinge op ACC (aanmelden bij Gerard van Vuuren)

0    dinsdag            24         13.00          Economist C.C. (Engeland) 40 overs match                Kon.U.D., Deventer    Raimond vd Berg v.S.

0    vrijdag               27         12.00         Economist C.C. (Engeland) ĎTimedí Cricket                A.C.C.                      Gerard de Leede

0    zaterdag           28         13.00          Royal Brussels CC                                                  VVV                         Amin Kasam

      dinsdag           31         12.00          Senioren-Onderlinge  op Hercules (aanmelden bij Gerard van Vuuren)


AUGUSTUS

0    donderdag          2         13.00          De Kikkers  CC                                                        Hoofddorp                  Satar Alladin

                                                            Afgelast t.g.v. overlijden Leo Hoogervorst

0    vrijdag                3         13.00          Nederlands jeugd XI U12                                           Sparta                       Dirk Coster

0    zaterdag             4         13.00          Veterans CC Bonn  (zwakke tegenstander)                Kon U.D. (Deventer)     Cees van Lennep

      dinsdag             7         12.00          Senioren-Onderlinge op  MOP te Vught (aanmelden bij Gerard van Vuuren)

0    woensdag           8         13.00          Sparta                                                                     Capele a/d IJssel        Satar Alladin

0    vrijdag               10         13.00          CCA                                                                       Arnhem                      Gerard de Leede                   

0    zaterdag           11         13.00          P.W.                                                                       Enschede                   Cees van Lennep

      dinsdag           14         12.00          Senioren-Onderlinge op Excelsior Ď20  (aanmelden bij Gerard van Vuuren)

0    woensdag         15         13.00          Royal Brussels CC                                                   Brussel, BelgiŽ            George Moon

0    donderdag         16         13.00          Hercules                                                                 Utrecht                        Jaap Vogelaar

0    vrijdag               17         13.00          Dosti  (sterke tegenstander)                                      Amsterdam                 Carel Hubert

0    zaterdag           18         13.00          Nieuwegein CC                                                        Nieuwegein                  Satar Alladin

      dinsdag           21         12.00          Senioren-Onderlinge op VVV te Amstelveen (aanmelden bij Gerard van Vuuren)

0    woensdag         22         13.00          De Kieviten                                                              Wassenaar                  George Moon
0    vrijdag               24         13.00          A.C.C.                                                                    ACC  Amstelveen         Maarten Ingelse

0    vrijdag               24         13.00          SGS A  tegen                                                          ACC  Amstelveen         Tjebbe Westendorp

0                                                          SGS B                                                                                                       Pieter v.d. Hammen
0    zaterdag            25         13.00         Hengelo C.C.                                                           Hengelo                       Raimond vd Berg v.S.

      dinsdag            28         12.00         Senioren-Onderlinge op Kampong  (aanmelden bij Gerard van Vuuren)

0   woensdag           29         13.00          SGS Lions     tegen                                                 ACC, Amstelveen         Amin Kasam

0                                                           SGS Tigers                                                                                                Theo Straten


SEPTEMBER

0    zaterdag              1        13.00          CCG                                                                       Valkenburg (Katwijk)      Tjebbe Westendorp

      dinsdag              4        12.00          Senioren-Onderlinge op VRA (aanmelden bij Gerard van Vuuren)
0    woensdag            5        13.00          SGS Lions     tegen                                                 ACC, Amstelveen           Amin Kasam

0                                                          SGS Tigers  (revanche  wedstrijd )                                                                 Theo Straten

0    zaterdag              8        13.00          SGS  Noord Holland    tegen                                     Sparta                          Carel Hubert

0                                                          SGS  Zuid Holland                                                                                       Gerard de Leede

0    woensdag          12         13.00         SGS  Noord Holland    tegen                                     Sparta                          Pieter v.d. Hammen

0                                                          SGS  Zuid Holland   (revanche wedstijd)                                                         Gerard de Leede

0    zaterdag            15         13.30         Mechelen CC (sterke tegenstander)                           Mechelen, BelgiŽ          Jan Willem Heshusius


Hierboven reeds gespeelde wedstrijden


Hieronder nog te spelen wedstrijden

      dag              datum     aanvang    tegenstander(s)                                                      locatie                    aanvoerder

SEPTEMBER

 

Alle wedstrijden zijn gespeeld.