Still Going Strong Cricket Club

Wedstrijdprogramma seizoen 2008


SGS programma 2008


  maand / dag datum aanvang tegenstander locatie aanvoerder
  APRIL          
O zondag 27 13:00 HENGELO (sterke tegenstander) Hengelo Ov. Raimond v.d. Berg v.S.
  MEI          
O vrijdag 2 13:00 SGS Captains   tegen Voorburg CC Arthur van Lunszen
O       SGS nieuwe leden (vanaf 2005)   Jan Willem Heshusius
O woensdag 7 13:00 SGS A   tegen ACC, Amstelveen Eric de Haard
O       SGS B   Dirk Coster
O woensdag 14 13:00 SGS Bouncers   tegen Sparta, Capelle a.d. IJssel Arthur van Lunszen
O       SGS Shooters   Gerard de Leede
O donderdag 15 13:00 Fleckney Village Cricket Club  (sterke tegenstander) Rood en Wit, Haarlem Satar Alladin
  dinsdag 20 12:00 Senioren Onderlinge MCC Hengelo, Hengelo Ov. aanmelden bij
Gerard van Vuuren
O woensdag 21 13:00 SGS A   tegen ACC, Amstelveen Eric de Haard
O       SGS B   (revanche wedstrijd)   Dirk Coster
  donderdag 22 12:00 Senioren Onderlinge USV Hercules, Utrecht aanmelden bij
Gerard van Vuuren
O vrijdag 23 13:00 VOC (sterke tegenstander) Rotterdam Satar Alladin
O zaterdag 24 13:00 Veterans CC Bonn (zwakke tegenstander)
VERVALLEN: SGS kan geen elftal op de been brengen
Bonn, Duitsland Arthur van Lunszen
O zaterdag 24 13:00 Royal Brussels CC (sterke tegenstander) VVV, Amstelveen Amin Kasam
  dinsdag 27 12:00 Senioren Onderlinge VRA, Amstelveen aanmelden bij
Gerard van Vuuren
O donderdag 29 13:00 VMHC  MOP Vught Maarten Ingelse
O zaterdag 31 13:00 KZKC (sterke tegenstander)   was 17 mei Den Haag Theo Straten
  JUNI          
  dinsdag 3 12:00 Senioren Onderlinge Hermes DVS, Schiedam aanmelden bij
Gerard van Vuuren
O woensdag 4 13:00 Nederlands Dames XI (Exters)
om de Peter Becheeno Trofee
Hermes DVS, Schiedam Duco Ohm
O vrijdag 6 13:00 Dostic CC (sterke tegenstander) Amsterdam Theo Straten
O zaterdag 7 13:00 Quick Haag (sterke tegenstander)   afgelast
Quick heeft competitieverplichtingen
Den Haag Amin Kasam
  dinsdag 10 12:00 Senioren Onderlinge Rood en Wit, Haarlem aanmelden bij
Gerard van Vuuren
O woensdag 11 13:00 President's XI Sparta, Capelle a.d. IJssel Arthur van Lunszen
O vrijdag 13 13:00 Zamigo's (sterke tegenstander)

Quick 1888

Jaap Vogelaar
O zaterdag 14 13:00 Asvion Schiedam George Moon
  dinsdag 17 12:00 Senioren Onderlinge Hilversumsche, Hilversum aanmelden bij
Gerard van Vuuren
O donderdag 19 13:00 Quick 1888 Nijmegen Amin Kasam
O vrijdag 20 13:00 Voorburg CC Voorburg Tjebbe Westendorp
O zaterdag 21 12:00 Snorrentoernooi (sterke tegenstanders)
12:30 uur opening, 12:45 uur lunch,
14:00 uur aanvang wedstrijd,
18:30 uur prijsuitreiking / buffet
VOC, Rotterdam Amin Kasam
  dinsdag 24 12:00 Senioren Onderlinge MOP, Vught aanmelden bij
Gerard van Vuuren
O woensdag 25 13:00 Hippopotamus Cric ACC, Amstelveen Joep Hesseling
O donderdag 26 13:00 Dr. W.G. Grace XI Sparta, Capelle a.d. IJssel Arthur van Lunszen
O zaterdag 28 13:00 SGS Gelderland Kon.UD, Deventer Cees van Lennep
O       SGS-Overijssel   Pieter v.d. Hammen
  JULI          
  dinsdag 1 12:00 Senioren Onderlinge Voorburg CC, Voorburg aanmelden bij
Gerard van Vuuren
O donderdag 3 13:00 Quick 1888 (sterke tegenstander)  was 10 juli Nijmegen Maarten Ingelse
O zaterdag 5 13:00 Baarn CC   is verplaatst naar 12 juli Baarn

nog niet bekend

  dinsdag 8 12:00 Senioren Onderlinge ACC, Amstelveen aanmelden bij
Gerard van Vuuren
O woensdag 9 13:00 Nederlands Dames XI U21 (zwakke tegenstander) Hermes DVS, Schiedam Tjebbe Westendorp
O zaterdag 12 13:00 Baarn CC   was 5 juli Baarn

nog niet bekend

O zaterdag 12 13:00 Qui Vive.
Afgelast vanwege competitieverplichtingen
Hoofddorp Carel Hubert
  dinsdag 15 12:00 Senioren Onderlinge Zeist SV, Zeist aanmelden bij
Gerard van Vuuren
O woensdag 16 13:00 SGS Left Handers Hermes DVS, Schiedam Jan Willem Heshusius
O       SGS Right Handers   Theo Straten
O vrijdag 18 13:00 VSOP (Very Special Old Penguins)
(zwakke tegenstander)
Voorburg CC, Voorburg Tjebbe Westendorp
  22, 23 en 24 juli Drielanden Toernooi Denemarken  
O dinsdag 22 13:00 Economist CC (Engeland) 40 overs match Kon.UD, Deventer Pieter v.d. Hammen
O vrijdag 25 12:00 Economist CC (Engeland) "timed cricket" ACC, Amstelveen Gerard de Leede
  dinsdag 29 12:00 Senioren Onderlinge VVV, Amstelveen aanmelden bij
Gerard van Vuuren
O woensdag 30 13:00 Cropredy CC (Engeland) Voorburg CC, Voorburg Satar Alladin
  AUGUSTUS          
O vrijdag 1 13:00 Nederlands Jeugd XI U12 Voorburg CC, Voorburg Dirk Coster
O zaterdag 2 13:00 Veterans CC Bonn (zwakke tegenstander) Kon.UD, Deventer Cees van Lennep
  dinsdag 5 12:00 Senioren Onderlinge Bloemendaal CC, Bloemendaal aanmelden bij
Gerard van Vuuren
O woensdag 6 13:00 Sparta Capelle a.d. IJssel Satar Alladin
O vrijdag 8 13:00 Dosti CC (sterke tegenstander) Amsterdam Carel Hubert
  dinsdag 12 12:00 Senioren Onderlinge HBS, Den Haag aanmelden bij
Gerard van Vuuren
O woensdag 13 13:00 USV Hercules Utrecht Jaap Vogelaar
O vrijdag 15 13:00 CCA (Cricket Club Arnhem) Arnhem Gerard de Leede
O vrijdag 15 13:00 Royal Brusseles CC (sterke tegenstander) Brussel, BelgiŽ George Moon
  dinsdag 19 12:00 Senioren Onderlinge Excelsior '20, Schiedam aanmelden bij
Gerard van Vuuren
O woensdag 20 13:00 Kieviten (sterke tegenstander) Voorburg George Moon
O zaterdag 23 13:00 CCN (Nieuwegein)
AFGELAST: Nieuwegein kan geen elftal op de been brengen
Nieuwegein Satar Alladin
  dinsdag 26 12:00 Senioren Onderlinge Kikkers CC, Hoofddorp aanmelden bij
Gerard van Vuuren
O woensdag 27 13:00 SGS Lions   tegen ACC, Amstelveen Amin Kasam
O       SGS Tigers   Theo Straten
O donderdag 28 13:00 GCC Olympia (sterke tegenstander) Gouda Jan Willem Heshusius
O vrijdag 29 13:00 ACC (sterke tegenstander)     was 22 aug. Amstelveen Maarten Ingelse
O vrijdag 29 13:00 SGS A   tegen                      was 22 aug. ACC, Amstelveen Tjebbe Westendorp
O       SGS B   Pieter v.d. Hammen
O zaterdag 30 13:00 MCC Hengelo Hengelo Ov. Raimond v.d. Berg v.S.
  SEPTEMBER          
  dinsdag 2 12:00 Senioren Onderlinge Sparta, Capelle a.d. IJssel aanmelden bij
Gerard van Vuuren
O woensdag 3 13:00 SGS Lions   tegen ACC, Amstelveen Amin Kasam
O       SGS TIgers (revanche wedstrijd)   Theo Straten
O zaterdag 6 13:00 CCG (Groenendaal)
AFGELAST. CCG KAN GEEN ELFTAL OP DE BEEN BRENGEN

nog niet bekend

Tjebbe Westendorp
  dinsdag 9 12:00 Senioren Onderlinge VRA, Amstelveen aanmelden bij
Gerard van Vuuren
O woensdag 10 13:00 SGS Noord Holland   tegen Sparta, Capelle a.d. IJssel Carel Hubert
O       SGS Zuid Holland   Gerard de Leede
O vrijdag 12 13:00 SGS Noord Holland Sparta, Capelle a.d. IJssel Pieter v.d. Hammen
O       SGS Zuid Holland (revanche wedstrijd)   Gerard de Leede
O zaterdag 20 13:00 Sussex Oldies (50+ en geen sterke tegenstander)
AFGELAST EN VERPLAATST NAAR ZONDAG 28 SEPTEMBER
ACC, Amstelveen Satar Alladin
O zondag 28 13:00 Sussex Oldies (50+ en geen sterke tegenstander) ACC, Amstelveen Satar Alladin

Alle wedstrijden zijn gespeeld. Het seizoen is afgelopen.