Still Going Strong Cricket Club

Wedstrijdprogramma seizoen 2010


SGS wedstrijdprogramma


                 
  Maand Dag Datum Aanvang Tegenstander Locatie   Captain
                 
  APRIL              
  0 zondag 25 13.00 HENGELO Hengelo   Jan Willem Heshusius
          sterke tegenstander      
  MEI              
  0 zaterdag 1 13.00 SGS  A VVV/A'veen   Eric de Haard
  0       SGS  B     Dirk Coster
                 
  0 donderdag 6 13.00 SGS  A ACC/A'veen   Eric de Haard
  0   revanche     SGS  B     Dirk Coster
                 
  0 vrijdag 7 13.00 SGS Nieuwe Leden VVV/A'veen   VERVALLEN
  0       SGS Captains      
                 
  0 woensdag 12 13.00 SGS Noord Holland Sparta   Amin Kasam
  0       SGS Zuid Holland     Gerard de Leede
                 
  0 zaterdag 15 13.00 K.Z.K.C Quick Nijm.   Jan Willem Heshusius
          sterke tegenstander      
                 
    dinsdag 18 12.00 Senioren Onderlinge  Gelre/Zutphen    aanmelden bij Gerard van Vuuren
                 
  0 donderdag 20 13.00 SGS ACC/A'veen   Arthur van Lunszen
  0       Colourful SGS ( Surinamers en Pakistani)   Amin Kasam
                 
    dinsdag 25 12.00 Senioren Onderlinge  Hermes DVS aanmelden bij Gerard van Vuuren
                 
  0 donderdag 27 13.00 VMHC M.O.P. MOP/Vught   Maarten Ingelse
                 
  0 vrijdag 28 13.00 V.O.C. (sterk) Rotterdam   Jan Willem Das is gevraagd
                 
  JUNI              
    dinsdag 1 12.00 Senioren Onderlinge  VRA aanmelden bij Gerard van Vuuren
                 
  0 donderdag 3 13.00 Ned. Dames Exters  Kampong   Duco Ohm
                 
                 
  0 vrijdag 4 13.00 Dosti CC  (sterk) Amsterdam   nog aan te wijzen
                 
                 
                 
    dinsdag 8 12.00 Senioren Onderlinge  Hercules aanmelden bij Gerard van Vuuren
                 
  0 woensdag 9 13.00 President XI VVV/A'veen   Duco Ohm
  0       SGS          Satar Alladin
          na afloop eenvoudige Surinaamse maaltijd tegen geringe vergoeding
                 
  0 vrijdag 11 13.00 Hermes DVS Schiedam   Pieter v.d. Hammen
                 
  0 zaterdag 12 13.00 Asvion Schiedam   Eric de Haard
                 
    dinsdag 15 12.00 Senioren Onderlinge  VCC aanmelden bij Gerard van Vuuren
                 
  0 woensdag 16 13.00 Grace XI Sparta   Arthur van Lunszen
                 
  0 donderdag 17 13.00 Quick Nijm. Nijmegen   Amin Kasam
          Phijffer Cup - sterk !      
                 
    zaterdag 19 HELAAS:  HET "SNORREN TOERNOOI" HEEFT OPGEHOUDEN TE BESTAAN
                 
    dinsdag 22 12.00 Senioren Onderlinge  Hilversum aanmelden bij Gerard van Vuuren
                 
  0 woensdag 23 13.00 Hippopotamus-Cric ACC/A'veen   Joep Hesseling
                 
  0 zaterdag 26 13.00 SGS Gelderland Hengelo   Pieter v.d. Hammen
  0       SGS Overijssel     Cees van lennep
                 
    dinsdag 29 12.00 Senioren Onderlinge  HBS aanmelden bij Gerard van Vuuren
                 
  0 woensdag 30 13.00 Eastern Challengers Quick Nijm.   Theo Straten
  0       SGS     Amin Kasam
                 
  JULI              
  0 zaterdag 3 13.00 Sallandse CC Deventer   Steven Lubbers
                 
    dinsdag 6 12.00 Senioren Onderlinge  Rood en Wit aanmelden bij Gerard van Vuuren  
                 
  0 woensdag 7 11.00 Bloemendaal Combinatie Bloemendaal   Maarten Ingelse
                 
  0 woensdag  7 14.00 Ned. Dames U. 21 Kampong   Tjebbe Westendorp
                 
  0 donderdag 8 13.00 Quick Nijm.  (Sterk !!!) Nijmegen   Steven Lubbers
                 
  0 vrijdag 9 13.00 SGS VVV/A'veen   Raimond v.d. B. van Saparoea
  0    revanche !!   Colourful SGS ( Surinamers en Pakistani)   Amin Kasam
                 
  0 zaterdag 10 13.00 Qui Vive Hoofddorp   Carel Hubert
                 
    dinsdag 13 12.00 Senioren Onderlinge  Excelsior aanmelden bij Gerard van Vuuren
                 
  0 woensdag 14 13.00 SGS Left Handers Sparta   Jan Willem Heshusius
  0       SGS Right Handers     nog aan te wijzen
                 
  0 donderdag 15 13.00 Gelre Zutphen   Arthur van Lunszen
                 
  0 vrijdag 16 13.00   VSOP (VUC's Special Old Pinguins)    
          zwak maar oergezellig !!! VCC   Tjebbe Westendorp
                 
  0 zaterdag 17 12.00 Veterans Bonn C.C. Bonn/Duitsland   Cees van Lennep
                 
  0 maandag 19 13.00 oefenen tegen  Denen   Gelre nog aan te wijzen
                 
  0 dinsdag 20 12.00 drielanden wedstrijd Deventer   Amin Kasam
        tevens President XL Deventer   G. de Leede
                 
    dinsdag 20 12.00 Senioren Onderlinge  VVV aanmelden bij Gerard van Vuuren
                 
  0 woensdag 21 12.00 drielanden wedstrijd Deventer   Amin Kasam
        tevens President XL Deventer   Carel Hubert
                 
  0 donderdag 22 12.00 drielanden wedstrijd Deventer   Amin Kasam
        tevens President XL Deventer   Gerard de Leede
                 
  0 vrijdag 23 13.30 The Zamigo's VCC  ???   nog aan te wijzen
                 
  0 zaterdag 24 13.00 Baarn Baarn   AFGELAST,
Baarn had geen elftal
                 
    dinsdag 27 12.00 Senioren Onderlinge  Nieuwegein aanmelden bij Gerard van Vuuren
                 
  0 woensdag 28 13.00 SGS Groot Schiedam Hermes   Gerard de Leede
  0       SGS Rest van Nederland     Jan Willem Heshusius
                 
  AUGUSTUS              
    dinsdag 3 12.00 Senioren Onderlinge  Bloemendaal aanmelden bij Gerard van Vuuren
                 
  0 woensdag 4 13.00 Sparta (sterk) Sparta   Raimond v.d. B. van Saparoea
                 
  0 vrijdag 6 13.00 Dosti CC  (sterk) Amsterdam   Theo Straten
                 
  0 zaterdag 7 12.00 Veterans Bonn C.C. Quick Nijm.   Cees van Lennep
                 
    dinsdag 10 12.00 Senioren Onderlinge  Quick Nijm. aanmelden bij Gerard van Vuuren
                 
  0 woensdag 11 13.00 Hercules Utrecht   Theo Straten
                 
  0 donderdag 12 13.00 SGS Groot Schiedam Hermes   Gerard de Leede
  0    revanche !!!   SGS Rest van Nederland     Amin Kasam
                 
  0 vrijdag 13 13.00 SGS Lions VVV/A'veen   Amin Kasam
  0       SGS Tigers     Theo Straten
                 
    dinsdag 17 12.00 Senioren Onderlinge  ACC/A'veen aanmelden bij Gerard van Vuuren
                 
  0 woensdag 18 13.00 SGS Midden & Oost Kampong   Arthur van Lunszen
  0       SGS West Nederland     Jan Willem Heshusius
                 
  0 vrijdag 20 13.00 SGS Lions ACC/ A'veen   Amin Kasam
  0   revanche !!!   SGS Tigers     Theo Straten
                 
  0 zaterdag 21 13.00 CCG nog onbekend   Tjebbe Westendorp
                 
    dinsdag 24 12.00 Senioren Onderlinge  MOP/Vught aanmelden bij Gerard van Vuuren
                 
  0 woensdag 25 13.00 SGS Midden & Oost Kampong   Arthur van Lunszen
  0   revanche !!!   SGS West Nederland     Jan Willem Heshusius
                 
  0 vrijdag 27 13.00 ACC (sterk !!) ACC/A'veen   Maarten Ingelse
  0 idem   13.00 SGS Combinatie A idem   Tjebbe Westendorp
  0       SGS Combinatie B     Pieter v.d. Hammen
                 
  0 zaterdag 28 13.00 HENGELO Hengelo   Raimond v.d. B. van Saparoea
                 
    dinsdag 31 12.00 Senioren Onderlinge  Sparta aanmelden bij Gerard van Vuuren
                 
  SEPTEMBER            
  0 woensdag 1 13.00 SGS Noord Holland Sparta   Amin Kasam
  0       SGS Zuid Holland     Satar Alladin
                 
  0 donderdag 2 13.00 Eastern Challengers ACC/A'veen   Theo Straten
  0   revanche !!!   SGS     Amin Kasam
                 
  0 vrijdag 3 13.00 SGS Noord Holland Sparta   Amin Kasam
  0   revanche !!!   SGS Zuid Holland     Satar Alladin
                 
    dinsdag 7 12.00 Senioren Onderlinge  Hermes DVS aanmelden bij Gerard van Vuuren
          tevens de slotavond !!      
                 
0 zaterdag 25 13.00 Bloemendaal (sterk) Bloemendaal   Amin Kasam

====================================================================================================

De afgelopen maanden heeft Duco Ohm met Tijs Linders het programma samengesteld en de benodigde velden geregeld.
Op deze website is het programma HIER te downloaden en gemakkelijker af te drukken
Op deze webpagina is het ook weergegeven.

Na ontvangst van de inschrijvingen zullen Tijs en ik z.s.m. de teams voor Mei samenstellen want ik ben van 19/4 11/5 niet in het land.

Speciale aandacht graag voor de wedstrijden in Deventer (18 t/m 22 juli) waar wij voor oefen- en toernooiwedstrijden veel mensen nodig hebben.
De toernooiwedstrijden zullen sterk bemand worden maar van de deelnemers wordt wel verwacht dat zij in 2010 aan meer wedstrijden dan alleen die van het toernooi zullen deelnemen en deelnemen aan een buitenlandse toer (2011 Denemarken) wordt uiteraard zeer op prijs gesteld.

Inschrijvingen sturen als volgt:
per e-mail aan: tijs@woodsen.nl
Per brief aan: M.B.W.M. Linders, Van Miertstraat, 41 5262 XC Vught

Tijs en ik wensen jullie allemaal een goed seizoen met mooi weer en goede prestaties.
Met een sportieve groet,
Tijs en Duco